Кураторська година на кафедрі хімії, географії та наук про Землю

30 вересня на кафедрі хімії, географії та наук про Землю факультету природничих наук пройшла кураторська година.

Темою кураторської години стали наступаючі свята, а саме «День захисників та захисниць України» та «День Українського козацтва» (святкуються ці свята 1 жовтня в день Покрови Пресвятої Богородиці).

З доповідями виступили:

1) здобувач першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 103 «Науки про Землю» – Денис ЩУКА, на тему «День Українського козацтва».

2) здобувачка першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 103 «Науки про Землю» – Єлизавета ВЄТРОВА, на тему «День захисників та захисниць України».

3) здобувачка другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 102 «Хімія» – Катерина ВОРОНІНА та здобувач другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 102 «Хімія» – Денис ГУДЗЬ, на тему «День Українського козацтва».

Наприкінці кураторської години, здобувачі вищої освіти проявили зацікавленість щодо проведення таких заходів і в подальшому впродовж навчального року, а також обговорили нові ідеї й організаційні моменти майбутніх зустрічей і тем кураторських годин.

Кафедра хімії, географії та наук про Землю