З Днем працівників освіти України!

У 2023 році День працівників освіти в Україні припадає на 1 жовтня.

Це свято скромних, але достойних людей, свято добра, мудрості та милосердя, яке відзначається ще з 1994 року. Як би не вирували теперішні події в країні, куди б не закинула нас доля, є в житті речі, які ніколи не знецінюються, не тьмяніють і не забуваються. Це особлива дата, коли ми вітаємо всіх, хто навчає і надає знання, чия праця є неоціненним внеском у формування майбутнього України.

Шановні освітяни, ви формуєте нове покоління громадян, передаючи кожному неоціненний скарб високої освіченості, багатої духовності, прагнення самореалізації та бажання змінити на краще долю нашої країни.

Ми всі спільно працюємо, аби забезпечити якісну освіту, створити найкращі умови для кожного нашого студента.

Переконані, що спільними зусиллями ми в повній мірі реалізуємо нашу мету – забезпечимо доступну та якісну освіту кожному громадянину, створимо належні умови для самореалізації та становлення особистості.

Висловлюємо всім щиру вдячність за творчу, самовіддану та подвижницьку працю, відповідальне ставлення до свого покликання, педагогічну майстерність і безкорисливе добро, які повсякчас ви даруєте своїм вихованцям.

Бажаємо вам наснаги та успіхів в усіх професійних зусиллях. Нехай кожен ваш здобувач освіти стає самобутнім, свідомим та успішним.

Перемоги та мирного неба над головою!

Зі святом, освітяни!

З повагою ректорка Олена КАРАМАН