Всеукраїнський день бібліотек в НН ІПП

Відповідно до Указу Президента України від 14 травня 1998 року 30 вересня святкується Всеукраїнський день бібліотек.

Другий рік поспіль це свято ми відзначаємо в умовах воєнного стану. Усі в країні об’єдналися для боротьби з ворогом, що підступно напав  на українську землю. Бібліотеки стали надійною опорою для своїх користувачів, місцем сили та простором для спільнодії.

День бібліотек – це важлива подія для здобувачів вищої освіти , яка підкреслює значення бібліотек у їх навчанні та особистому розвитку. Відвідування бібліотеки сприяє підвищенню рівня читацької культури, розширенню знань та розвитку навичок використання різних джерел інформації у навчальних та наукових прагненнях здобувачів.

Викладачі кафедри соціальної педагогіки та здобувачі спеціальності «Соціальна робота. Соціальна педагогіка. Практична психологія» започаткували флешмоб під назвою «Я і моя улюблена книга». Цей ініціативний захід виявився найкращим способом поділитися літературними враженнями, відкрити для себе нові твори та приєднатися до спільноти любителів читання.

Студентська молодь ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» пропонує приєднатися до популяризації читання, розмістивши свої фото та відео в соціальних мережах,  використовуючи хештеги, пов’язані з флешмобом, наприклад: #МояУлюблена Книга, #ЯІМояКнига, #BookLove та інші.

За інформацією НН ІПП