День Захисників та Захисниць України

В Миргороді відзначили День Захисників та Захисниць України – 2023.

1 жовтня — День Захисників і Захисниць України. Це велике державне свято, яке покликане вшанувати всіх тих героїв та героїнь, які мужньо захищають нашу рідну Батьківщину від ворогів.

Співробітники та здобувачі освіти НН інституту економіки та бізнесу, НН інституту фізики , математики та інформаційних технологій, факультету природничих наук, Брянківського фахового коледжу та Рубіжанського фахового коледжу ДЗ «Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», які знаходяться у м. Миргород, зібралися сьогодні разом, щоб привітати зі святом військовослужбовців та вшанувати пам’ять загиблих героїв України.

На урочистий захід з приводу свята були запрошені військовослужбовці. Напередодні свята навчальними підрозділами було проведено благодійну акцію, усім охочим було запропоновано пожертвувати кошти на привітання наших воїнів. На зібрані кошти було закуплено подарунки для захисників. Окрім цього, здобувачі освіти заздалегідь підготували для гостей обереги, які  відтепер захищатимуть їх від ударів долі та від злих сил.

Шановні захисники і захисниці України! Ви довели, що є достойними нащадками українського козацтва. Щиро зичимо Вам міцного здоров’я, незламного духу та мирного неба! Також сердечно вітаємо Всіх із особливим Днем для українців – святом Пресвятої Покрови – єдиним релігійним святом, яке є одночасно національно-патріотичним та державним. У сьогоднішніх нелегких обставинах життя українського народу ми просимо Пресвятої Владичиці її Покрову над нами.

Бажаємо усім нам козацьких вчинків, звитяг і глибокої духовності. Нехай прагнення відстоювати свою волю та незалежність і надалі буде неодмінною рисою українців.

За інформацією навчальних підрозділів університету,
розміщених у м. Миргород