Засідання кафедри соціальної педагогіки

25 вересня у дистанційному форматі було проведено засідання кафедри соціальної педагогіки навчально-наукового інституту педагогіки і психології.

На засіданні кафедри було обговорено попередній захист дисертаційної роботи Назмієва Антона Олександровича на тему: «Формування соціальної компетентності студентів закладів вищої освіти у процесі діяльності органів студентського самоврядування», поданої на здобуття наукового ступеня доктора філософії з галузі знань 23 – соціальна робота за спеціальністю 231 – соціальна робота.

Робота виконана під науковим керівництвом доктора педагогічних наук, професора, ректора ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» Караман Олени Леонідівни. Рецензентами виступили доктор педагогічних наук, професор Данильчук Лариса Олексіївна та кандидат педагогічних наук, доцент Краснова Наталія Павлівна.

У встановлений регламентом час Антон Олександрович обґрунтував актуальність обраної тематики та мету дослідження, наукову новизну одержаних результатів та їх практичне значення, доповів основні положення дисертаційної роботи.

Під час наукової дискусії виступаючі відзначили актуальність дисертації, її наукове і практичне значення та вагомість отриманих результатів, широку публікаційну та конференційну апробацію положень.

Бажаємо нашому дисертанту, з урахуванням всіх побажань та зауважень, які він почув від рецензентів та представників кафедри, успішного проходження процедури захисту дисертації та здобуття наукового ступеня доктора філософії з галузі знань 23 – соціальна робота за спеціальністю 231 – соціальна робота.

За інформацією ІПП