Відкрита лекція з академічної доброчесності

У навчально-науковому інституті культури і мистецтв проведено лекцію «Основи академічної доброчесності в сучасному освітньому середовищі».

26 вересня в навчально-науковому інституті культури і мистецтв було проведено лекцію у змішаному форматі на тему: «Основи академічної доброчесності в сучасному освітньому середовищі» для здобувачів  першого (бакалаврського) і другого (магістерського) рівня НН ІКМ.

Під час лекції доктор філософії, в.о. завідувача кафедри культурології та кіно-, телемистецтва Максим Сайбеков наголосив на необхідності дотримання високих професійних стандартів в освітній і науковій сферах діяльності університету, підтримки етичних норм спілкування науково-педагогічних, педагогічних працівників та здобувачів вищої освіти, запобігання порушенням академічної доброчесності.

Начальник Центру інформаційних технологій Микола Семенов детально розповів про особливості технічної перевірки на плагіат за допомогою програми UNICHECK текстів курсових і кваліфікаційних робіт.

До обговорення долучились також в. о. завідувача відділу управління якістю освітньої діяльності Маргарита Кравченко, завідувачка відділу аспірантури Ольга Куцевська, в.о. директора НН ІКМ Ірина Продан.

Лекція проводилась за підтримки та участі представників усіх рівнів внутрішньої системи забезпечення якості освіти ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка».

Переглянути відео презентації можна за посиланням: https://youtu.be/CqdrP5vNGd4

Інформаційний центр НН ІКМ