ФІМ відзначає День Європейських мов

Кафедра романо-германської філології факультету іноземних мов відзначає День Європейських мов.

26 вересня вся Європа святкує День Європейських мов, який був проголошений Радою Європи під час Європейського року мов 6 грудня 2001 р. з метою підвищення багатомовності та міжкультурного взаєморозуміння, заохочування вивчення мов у навчальних закладах та поза ними впродовж життя.

У багатьох країнах проводять семінари, конференції, лекції, відкриті уроки, концерти та виставки.

До святкування Дня Європейських мов залучилась кафедра романо-германської філології факультету іноземних мов. Студенти підготували неймовірні проєкти, в яких презентували факти та історію Дня, розповіли про особливості мов, які вони вивчають, та разом із викладачами залучились до інтерактиву, відповівши на питання вікторин та цікавих ігор, де дізнались ще більше цікавих фактів про європейські мови та культури.

В.о. завідувача кафедри романо-германської філології – к.ф.н. Хайруліна Наіля Фаритівна зорганізувала загальнофакультетський захід, до якого долучилися: декан факультету Дмитренко Вікторія Ігорівна, здобувачі І курсу, науково-педагогічний колектив факультету та учні 11 класів з Хмельницького та Полтави. Яскраві презентації, англомовні відео, привітання французькою, німецькою та іспанською мовами – стали окрасою свята на факультеті іноземних мов!

Інформаційний центр факультету іноземних мов