Тренінги з адаптації здобувачів освіти

У фаховому коледжі ЛНУ провели тренінги з адаптації здобувачів освіти першого року навчання.

З 16 по 20 вересня 2023 року у Фаховому коледжі Луганського національного університету імені Тараса Шевченка, практичним психологом коледжу, проводились тренінги зі студентами першого курсу «Адаптація першокурсників до нових умов навчання».

У перші дні навчання окрім позитивних емоцій, часто виникає багато хвилювань,  що зумовлені новим і невідомим, і питань постає більше, ніж відповідей. А ефективність навчальної роботи студентів, позитивна мотивація до процесу навчання багато в чому залежать від рівня адаптації студентів-першокурсників до нового освітнього середовища.

Мета тренінгу – дізнатись більше один про одного, ідентифікувати себе з іншими, навчитись працювати в команді, а також стати емоційно ближчими в групі.

Тренінг пройшов у дружній, веселій атмосфері. Сподіваємося на успішну адаптацію студентів-першокурсників до освітнього процесу та бажаємо успіхів у навчанні!