СПІЛЬНЕ ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ УНІВЕРСИТЕТУ ТА КОМІТЕТУ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК ПОЛЬСЬКОЇ АКАДЕМІЇ НАУК

29 вересня 2023 року о 12.30 за київським часом в змішаному режимі відбудеться спільне засідання вченої ради університету та Комітету педагогічних наук Польської академії наук.

Порядок денний:

1. Відкриття пленарного засідання – Голова КНП ПАН, Проф. АгнешкаЦибаль‑Міхальська.
  2. Слухання та тему: «Вища освіта в Україні в умовах воєнного стану: «переміщені університети».

ВИСТУПИ:

• Проф. Віталій Курило – голова вченої ради Державного закладу «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка»:

«Переміщений університет як нове явище в освіті України: історія, проблеми, дії».

• Проф. Олена Караман – ректор Державного закладу «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка:

«Наукова діяльність переміщеного університету та підготовка наукових кадрів вищої кваліфікації».

ОБГОВОРЕННЯ.

1. Слухання на тему: «Вища освіта в Польщі – розвиток дисципліни педагогіки, виховання молодих науково-педагогічних кадрів у дусі високої наукової і методичної культури».

ВИСТУПИ:

• Проф. Маріан Новак – член Ради наукових досліджень та Комітету педагогічних наук Польської академії наук:

«Просування та підтримка наукових кадрів у Польщі (правові положення – нормативні акти – хороші практики) у діяльності Ради наукових досліджень».

• Проф. Кшиштоф Рубаха – член Комітету педагогічних наук Польської академії наук:

«Функціонування та науково-публікаційний доробок Лабораторії інструментарію дослідження під керівництвом голови секції «Методологія педагогічних досліджень» Комітету педагогічних наук Польської академії наук.

ОБГОВОРЕННЯ.

1. Завершення засідання КНП ПАН та вченої ради Луганського національного університету імені Тараса Шевченка.

Підписання Угоди про співпрацю.

1. Різне.

Учений секретар університету