Cтипендіат Президента України

Магістрант НН іФВС Боярчук Іван – стипендіат Президента України.

За високі результати навчання та наукової діяльності  здобувач вищої освіти другого (магістерського) рівня зі спеціальності 014.11 «Середня освіта (Фізична культура)» ННіФВС отримав стипендію Президента України, яка буде виплачуватися протягом одного семестру 2023-2024 н. р. (Наказ Міністерства освіти і науки України від 09.08.2023 № 959).

За період навчання Іван зарекомендував себе як активний, творчий, відповідальний, комунікабельний студент, має  середній бал успішності 95 балів. Постійно бере участь у фахових міжнародних науково-практичних конференціях, тренінгах, семінарах та конкурсах. Іван є лідером наукового гуртка, переможцем Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт (науковий керівник к.п.н., доцент Олена Отравенко) та 1 етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності 014.11 «Середня освіта (Фізична культура)».

Має наукові публікації, у тому числі і в зарубіжних виданнях.

Іван Боярчук у березні 2023 року успішно пройшов навчальний електронний курс «Базові правила безпеки в цифровому середовищі» в межах  співробітництва між ЛНУ  імені Тараса Шевченка та Фондом цивільних досліджень та розвитку США в рамках грантової угоди G-202301-69860  та отримав сертифікат.

Протягом лютого-червня 2023 року брав активну участь у вебінарах, молодіжних патріотичних заходах, Олімпійських вітальнях разом з Луганським обласним відділенням (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.

Самокритичний, вміє адекватно оцінювати свої можливості і здібності, проявляє організованість та принциповість у прийнятті рішень, стійкість до стресових ситуацій. Демонструє високий рівень теоретичної і практичної професійної підготовки, прагне до самовдосконалення,  планує вступати в аспірантуру.

Пишаємося  Іваном та бажаємо нових звершень і перемог!

Навчально-науковий інститут фізичного виховання і спорту