Відвідування краєзнавчого музею

У Миргороді вшанували пам’ять засновника Миргородського краєзнавчого музею.

Співробітники та здобувачі освіти ННІнЕБ, ІФМІТ, ФПН та Брянківського коледжу ДЗ «Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», які знаходяться у м. Миргород, відвідали Миргородський краєзнавчий музей імені Опанаса Сластьона.

22 вересня – День вшанування пам’яті засновника музею, художника, графіка, кераміста, ілюстратора, публіциста, викладача, науковця, етнографа, дослідника кобзарства, шевченкознавця, громадського діяча, волонтера та просвітянина – Опанаса Георгійовича Сластьона.

Директор музею, Андрій Фесенко, розповів, що ім’я Опанаса Сластьона вписане золотими літерами в історію Миргорода, адже на початку ХХ ст. і до 30-х років не було такої культурної чи громадської діяльності, якої б не торкався Опанас Сластьон. Працівники музею розповіли його біографію та життєвий досвід. Аби додати більше національного колориту та підкреслити культурне значення події на захід був запрошений викладач Ромоданівської дитячої мистецької школи Віталій Дерев’янко, який виконав на бандурі відомі українські твори.

Захід пройшов в затишній атмосфері та залишив по собі незабутні враження.