День миру на кафедрі соціальної педагогіки

Традиційно 21 вересня в Україні та в усьому світі відзначають Міжнародний день миру.

Сьогодні МИР в Україні не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета мільйонів людей, адже за мирне існування, за право жити у власній  та суверенній державі триває  кровопролитна боротьба. І найвищу цінність миру, який є запорукою щасливого життя, сьогодні відчула кожна українська родина.

З метою розширення знань здобувачів вищої освіти про важливість миру на землі, виховання патріотизму, любові до своєї держави на кафедрі соціальної педагогіки в цей день пройшла низка виховних заходів. На едвайзерських годинах для здобувачів був продемонстрований цікавий матеріал про історію запровадження Дня миру. Здобувачі вищої освіти підготували  цікаві доповіді про найвищу цінність життя – мир.

Однією з найяскравіших подій став майстер-клас з виробу голубів, які у всьому світі є символом миру та єднання. Кожен учасник заходу мав можливість зробити свій власний внесок у спільне прагнення до миру та злагоди і створити власного голуба, наділеного найчистішими почуттями та надією на припинення війн на землі. Кожен голуб був унікальним, бо відображав душу свого творця та надію на краще майбутнє. Це дало можливість здобувачам висловити власні почуття та поділитися ними з усім світом. Усі учасники заходу бажають натхнення та віри у щасливе майбутнє нашої держави. Нехай кожен голуб Миру, створений власноруч, принесе у людям світло та надію.

За інформацією ІПП