День здоров’я в НН ІКМ

В навчально-науковому інституті культури і мистецтв провели День здоров’я і відсвяткували День миру.

21 вересня НН ІКМ провів традиційний День здоров’я, приурочивши його до Дня миру. Студенти, едвайзери, завідуючі кафедр, директорат – всі гуртом відправилися на природу, на відпочинок.

Організацією цього заходу займалося студентське самоврядування інституту, на чолі із студдиректором Кариною Варфоломієвою. Це було свято від студентів для студентів. Самостійні, енергійні, натхненні – це все про наше самоврядування.

День здоров’я проходив у декілька етапів. Спочатку був даний час для розміщення на галявинах. Далі, студенти поділилися на дві команди, обрали назву та девіз. А потім були ігри: біг у мішках, біг в три ноги, гаряча картопля та інші. Найяскравішим був танцювальний батл.

Переможці отримали солодкий приз від викладачів. Команда, яка посіла друге місце, також отримала заохочувальний подарунок.

Після невеликого відпочинку студентам була запропонована гра, де вже кожен грає сам за себе – квест «Фарби». 7 станцій, 7 кольорів – треба зібрати їх всі. Ще були «шкідники»-директорат, які могли наздогнати та стерти колір, і тут доведеться проходити завдання наново. Троє переможців отримали «студентські набори».

Кульмінацією Дня здоров’я було частування кулішом. Завершилося все піснями під гітару та теплим спілкуванням.

І ще трохи атмосфери того дня: https://www.youtube.com/shorts/PLBU9hB_xPM

Інформаційний центр НН ІКМ