Міжнародний день миру у фахових коледжах

Міжнародний день миру є символом надії та співчуття для мільйонів людей у всьому світі, які прагнуть завершення воєнних конфліктів та створення світу без війн.

Особливо це відчуття актуальне сьогодні для нас – українців. Цей день – не лише символічна дата, але й важливе нагадування світу про те, що в нашій країні триває жорстока і кривава війна.

21 вересня у ВСП «Фаховий коледж ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» та ВСП «Старобільський фаховий коледж ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» було проведено тематичні кураторські години. У цей день Генеральна Асамблея ООН закликає всі народи та держави скласти зброю та дотримуватись припинення бойових дій протягом хоча б 24 години. Проте рашистський ворог сьогоднішнього ранку завдав чергового ракетного удару по Україні.

Неймовірна сила духу, відвага, витримка понад усе – це про наших захисників та захисниць. Вони віддають за мир, за свободу України, за нашу незалежність найцінніше – життя, здоров’я! Хвилиною мовчання викладачі та здобувачі освіти віддали шану загиблим захисникам та захисницям, серед яких є наші випускники.

Ми, українське студентство, молодь,  цінуємо та усвідомлюємо  ціну героїчного подвигу, який щоденно здійснюють українські військові. Серед захисників України є випускники наших коледжів. То ж для них, за ініціативою студентського самоврядування, від викладачів та здобувачів освіти зі словами щирої вдячності та підтримки бойового духу наших Героїв підписано прапор.

Студенти та викладачі ВСП «Фаховий коледж ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» та ВСП «Старобільський фаховий коледж ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» завжди будуть підтримувати, допомагати ЗСУ волонтерською діяльністю, плетінням сіток, донатством.

Ми впевнені – все буде Україна!

Слава Україні! Героям Слава!