Едвайзерська зустріч «До миру – разом»

В навчально-науковому інституту педагогіки і психології відбулась едвайзерська зустріч «До миру – разом»!

21 вересня у Міжнародний день миру здобувачі освіти навчально-наукового інституту педагогіки і психології спеціальностей «Початкова освіта», «Початкова освіта. Українська мова і література» І курсу разом із едвайзером Наталією Мордовцевою провели тематичну зустріч, яка присвячена надважливим подіям, що відбувались у ХХ столітті і  нині  переживає наша країна у ХХІ-му, а саме – глобальна війна, її наслідки та як досягти миру.

Студенти презентували дискусійні доповіді для обговорення – чому війни починаються, хто має відігравати основну роль у подоланні конфлікту, якими засобами мир досягається.

Під час зустрічі учасники зазначили,   що  наша ненька Україна вже десятий рік страждає від військової агресії, але вони будуть продовжувати боротись, кожний на своєму фронті, за встановлення  миру і справедливості.

У цей день необхідно нагадати світові про Україну, про її прагнення досягти Миру не тільки для своєї країни, а й для всієї європейської спільноти.

За інформацією НН ІПП