Міжнародний День Миру-2023 в ННІНЕБ

21 вересня – світ відзначає Міжнародний День Миру.

Для дуже багатьох людей у сучасному світі мир – це не більш ніж казкова мрія. Для України це свято має особливе значення. Протягом усієї історії українська держава боролася за своє мирне існування. І в 2023 році Україна величезною ціною бореться проти російської агресії, щоб наші нащадки ніколи не знали війни.

Викладачі та здобувачі освіти навчально-наукового інституту зібралися в цей день разом на онлайн-лінійку для того, щоб відзначити Міжнародний День Миру. Валентин Товкайло та Вікторія Борисенко, здобувачі освіти 1-ого курсу підготували інформацію про історію та символи Дня Миру. Софія Савісько, здобувачка 2-ого курсу, зачитала вірш про мир. Викладачі інституту наголосити на виключній важливості миру як однієї з найвищих цінностей цивілізації.

Віримо, що мир у нашій країні неодмінно настане і ми будемо жити під мирним небом!

За інформацією
навчально-наукового інституту економіки та бізнесу