Всеукраїнський освітній форум

20 вересня у роботі п’ятого Всеукраїнського відкритого науково-практичного онлайн-форуму «Інноваційні трансформації в сучасній освіті: виклики, реалії, стратегії» взяли участь в.о. завкафедри філологічних дисциплін ННІПП Наталія Мордовцева та члени кафедри.

Організатори Форуму – Національна академія педагогічних наук України, Національна академія наук України, а також стратегічні партнери Націо­нального центру «Мала академія наук України» – провідні наукові установи, експериментальні за­клади – лідери освіти, наукові школи й громад­ські об’єднання України.

Обговорення і презентації доповідачів були присвячені активам інноваційного розвитку освіти; цифровізації освіти на засадах STEM в умовах євроінтеграції; позашкільній освіті в умовах воєнного стану; інформаційно-цифровому середовищу закладів освіти: трансформація, безпека, вплив AI; розвитку проєктної діяльності в контексті євроінтеграційних вимог упровадження інновацій у різних екосистемах; неперервному професійному розвитку дорослих: українські реалії, зарубіжний досвід; підготовці кваліфікованих кадрів в умовах війни та повоєнного відновлення України; управлінню адаптивними процесами в освіті в умовах воєнного стану та повоєнного відновлення тощо.

Дякуємо шановним ученим-дослідникам, доповідачам за цікаве та актуальне висвітлення освітніх проблем.

За інформацією НН ІПП