Факультет іноземних мов відзначає Міжнародний День Миру!

21 вересня в усьому світі відзначається Міжнародний День Миру.

З дня заснування 30 листопада 1981 року цей день став Днем всесвітньої відмови від насильства та вогню.

Щорічно цього дня проводять святкові заходи, які традиційно включають ходу миру, невід’ємною частиною урочистостей є відлуння Дзвону Миру, який був виготовлений із зібраних дітьми з 60 країн світу монет та подарений ООН Японією, та хвилина мовчання у пам’ять про тих, хто загинув у військових конфліктах.

Емблемою ж став білий голуб, який тримає в дзьобі оливкову гілочку. Її творцем став відомий митець Пабло Пікассо.

У рамках Міжнародного Дня Миру викладачі кафедри романо-германської філології зорганізували низку тематичних заходів для здобувачів І-ІІІ курсів англійською (доц. Хайруліна Н.Ф.), німецькою (викл. Склярова І.В.) та українською мовами. Викладачі разом зі  здобувачами занурились в історію цього дня, дізнались багато цікавих фактів, провели вікторину, обговорили такі поняття як “дружба” та “мир” і їх значення для кожного з нас.

Хай буде МИР в Україні!

Інформаційний центр факультету іноземних мов