Перемога буде за нами!

Директор НН ІФВС Олександр Дубовой у складі національної збірної України буде бороться за титул «Найсильніша нація планети 2023».

24 вересня 2023 року національна збірна України з богатирського багатоборства в німецькому місті Фульда буде бороться за титул «Найсильніша нація планети 2023».

Це найпрестижніші та найважливіші змагання для України, в яких бере участь директор Навчально-наукового інституту фізичного виховання та спорту ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» Олександр Дубовой ‒ майстер спорту України з пауерліфтінгу, член національної збірної України та майстер спорту України міжнародного класу з богатирського багатоборства, чемпіон Європи у командному заліку, який встановив світовий рекорд з силового екстриму.

Склад учасників змагань:

• Німеччина
  • США
  • Англія
  • Франція
  • Австрія
  • Данія
  • Чехія
  • Україна

Вболіваємо!

Доведемо на спортивній арені, що ми найсильніша і незламна нація у світі!

Разом до ПЕРЕМОГИ! Слава Україні!

Прес-центр ЛНУ імені Тараса Шевченка