ВЕБІНАР ДЛЯ ПРЕДСТАВНИКІВ ПЕРЕМІЩЕНИХ ЗВО

Запрошуємо науково-педагогічних працівників університету взяти участь у вебінарі українських науковців-випускників Програми імені Фулбрайта для представників переміщених ЗВО, який відбудеться у вівторок, 19 вересня 2023р., о 16.00.

Тема: «Чи можливі win-win рішення в освіті: досвід створення освітніх продуктів у галузі інформаційних технологій»

Анотація: Автор розповість про свій досвід та досвід команди факультету прикладних наук Українського католицького університету у створенні освітніх програм – від бакалаврату до Ph.D. Зокрема, йтиметься про:

• способи зменшення в рази кількості «необхідних» документів, що супроводжують освітній процес;
  • організаційну структуру факультету та її сприяння розвиткові освітніх програм;
  • шляхи залучення до партнерства приватних осіб, компаній та університетів.

Спікер: Ярослав Притула, перший проректор Українського католицького університету, м. Львів

Реквізити для підключення до вебінару:

Passcode: 837276

Прохання при підключенні до вебінару обов’язково використовувати своє повне ім’я, прізвище та абревіатуру назви університету.

Обмежень щодо кількості учасників вебінару немає, попередня реєстрація для участі не потрібна.

Відділ управління якістю освітньої діяльності