Засідання Молодіжного клубу східних культур

На факультеті іноземних мов відбулося перше у новому навчальному році засідання Молодіжного клубу східних культур, присвячене міфам та легендам країн Далекого Сходу.

Викладачі та здобувачі освіти, що вивчають китайську та японську мови, взяли участь у І засіданні Молодіжного клубу східних культур. Постійні учасники привітали нових членів клубу – першокурсників, ознайомили їх з діяльністю клубу та напрямами роботи.

Засідання було присвячене міфам та легендам країн Далекого Сходу. За традицією учасники підготували доповіді та яскраві презентації за обраною тематикою. Недогибченко Софія, здобувачка освіти 1 року навчання, що вивчає китайську мову, підготувала відео та презентацію, присвячені легендам про дев’ятихвосту лисицю у країнах Далекого Сходу. Відбулася дискусія на щодо особливостей образу лисиці у різних культурах. Дар’я Корабель присвятила свою доповідь всесвітньовідомій теракотовій армії, зокрема розкрила відомості про створення та особливості поховального комплексу. Ночовний Олександр ознайомив присутніх з легендами про видатного Жовтого Імператора, після чого учасники згадали вже добре знайомі легенди, які з ним пов’язуються. Шаповалова Марія присвятила свій виступ творцям китайської цивілізації, тобто видатним імператорам, яких і досі поважають у Китаї як історичних діячів. Пшенична Анастасія підготувала презентацію про дракона, міфічне створіння, що відіграє провідну роль у китайській культурі.

Здобувачка освіти 3 курсу Рибчан Вікторія звернула увагу присутніх на легенду про дівчину-воїна Мулан, загальновідому всім із дитячого мультфільму та кінофільму кінокомпанії Disney. Назаренко Аліна ознайомила членів клубу з легендою про І імператора Японії, а також розповіла небесну історію кохання. Єсакова Світлана, здобувачка освіти 4 курсу, презентувала доповідь на тему «Боги та герої китайської міфології».

Наприкінці зустрічі відбулося відкрите голосування, за результатами якого було обрано тему наступної зустрічі – література країн Далекого Сходу. Запрошуємо всіх охочих долучитися до нашого дружнього колективу.

Інформаційний центр факультету іноземних мов