Вебінар в НН ІПП

15 вересня для здобувачів вищої освіти НН ІПП   було проведено вебінар «Початок роботи на платформі Moodle».

Здобувачі («Початкова освіта», «Дошкільна освіта», «Психологія», «Соціальна робота. Соціальна педагогіка. Практична психологія», «Спеціальна освіта») познайомились з особливостями автентифікації та авторизації користувачів на платформі «Moodle»; типовими проблемами під час авторизації та шляхами їх розв’язання; механізмом зарахування здобувачів вищої освіти на освітні компоненти; змістовними елементами освітніх компонентів (лекція, семінарське заняття, контрольно-модульна робота, журнал оцінок, учасники курсу, шкала оцінювання навчальних досягнень тощо).

З метою налагодження оптимальної комунікації між усіма учасниками освітнього процесу, здобувачі вищої освіти інституту педагогіки і психології переглянули контакти викладачів і тьюторів, систему обміну повідомленнями на платформі «Moodle», занотували для себе контакти підтримки користувачів освітнього порталу.

Сподіваємось, що отримані знання стануть у нагоді та мінімізують кількість запитань під час роботи на освітньому порталі (платформа «Moodle»).

За  інформацією НН ІПП