Загальні збори НПП кафедр факультету природничих наук

На факультеті природничих наук відбулася організаційна зустріч НПП кафедр, присвячена початку нового 2023-24 н.р.

Зустріч відкрила декан факультету природничих наук Наталія МАЦАЙ, яка привітала колег із початком нового навчального року. Наталія Юріївна підкреслила, що навіть під час повномасштабної війни в нашій країні у нас є можливість продовжувати працювати завдяки нашим Героям Захисникам, серед яких понад 400 здобувачів та викладачів нашого факультету. Хвилиною мовчання колектив факультету вшанував пам’ять всіх Героїв Захисників України та мирних жителів, загиблих у війні.

На початку нового навчального року команда факультету поповнилась новими співробітниками та викладачами. Пані Наталія представила нових членів деканату – провідного фахівця деканату Віру ЯВТУШЕНКО, секретаря деканату Юлію ПЕТРЕНКО та викладачів кафедр –  Ірину  КРАВЕЦЬ, доцента кафедри біології та агрономії, кандидата сільськогосподарських наук;  Дмитра ТІМЧУКА, доцента кафедри біології та агрономії, кандидата біологічних наук;  Інну ТИМЧЕНКО, доцента кафедри садово-паркового господарства та екології, кандидата біологічних наук;  Ірина ЧЕРИДНІЧЕНКО, доцента кафедри хімії, географії та наук про Землю, кандидата сільськогосподарських наук і побажала їм задоволення від роботи, здійснення всіх спільних професійних задумів, та успіху у роботі всього колективу факультету на шляху до Перемоги.

Учасників зустрічі було ознайомлено з рішеннями ВР Університету щодо визначених пріоритетних напрямів діяльності Університету, факультету, кафедр, студентського самоврядування тощо. Було обговорено питання упровадження в освітній процес Методичних рекомендацій щодо забезпечення якісного вивчення, викладання та використання англійської мови у закладах вищої освіти України, затверджених наказом МОН України від 25.07.2023 р. № 898, включення міжнародного компоненту до всіх видів діяльності: навчальної, методичної, наукової, соціально-гуманітарної; активізація міжнародної діяльності кафедр, НПП, активізація міжнародної й наукової грантової (фандрайзингової) діяльності кафедр, гарантів ОП, НПП з метою розвитку матеріально-технічної бази, збільшення загального обсягу надходжень з усіх джерел фінансування до університету, проведення аналізу сучасної ситуації та перспектив розвитку кафедр, ОП в умовах воєнного стану та переміщення до Полтавської області, корегування та затвердження наукових тем НПП та кафедральних, міжкафедральних тем наукових досліджень з урахуванням переміщення до Полтавської області, актуальністю тем досліджень під час війни та науковим інтересами НПП кафедр.

Заступник декана з навчальної роботи Ольга ГУБСЬКА надала інформацію щодо особливостей освітньої діяльності на локації факультету у м. Миргород, наголосила на особливостях змішаного формату навчання для студентів денної та заочної форм навчання. Було обговорено особливість поєднання оф/онлайон форматів в організації навчального процесу на факультеті.

Заступник декана з наукової, міжнародної та проєктної діяльності Ірина КИРПИЧОВА визначила основні напрямки наукової, міжнародної та грантової діяльності в умовах переміщення до Полтавської області.

Наприкінці зустрічі пані Наталія побажала всім присутнім наснаги, втілення всіх професійних планів, впевненості у майбутньому і, звичайно, безпеки та Переможного миру.

За інформацією факультету природничих наук