Участь у вебінарі

Викладачі факультету природничих наук взяли участь у вебінарі «Сертифікаційні програми: швидке прототипування та впровадження інноваційних освітніх програм».

Декан факультету природничих наук Наталія Мацай та викладачі кафедри садово-паркового господарства та екології Катерина Березенко, Ірина Кирпичова, Олена Бордюгова, Сергій Скаковський взяли участь у вебінарі українських науковців-випускників Програми ім. Фулбрайта для представників переміщених закладів вищої освіти на тему: «Сертифікаційні програми: швидке прототипування та впровадження інноваційних освітніх програм», який відбувся 15 вересня.

Своїм досвідом у розробці та впровадженні сертифікаційних програм поділився Олексій Молчановський, керівник офісу з інновацій Українського католицького університету. Сертифікаційні програми, є дієвим механізмом для закладів вищої освіти, їх тривалість може складати від кількох днів до місяців. Такі програми дозволяють випробувати нову тематику, перевірити та залучити нову аудиторію, протестувати роботу нових викладачів та підходів до викладання, а також можуть приносити додатковий дохід для університету. Перевагами сертифікаційних програм є швидке прототипування та валідація ідей/гіпотез; програми не обтяжені ліцензійними вимогами чи обов’язковими форматами навчання: можна пробувати будь-що в будь-якій конфігурації; максимально широкий спектр форматів, тривалості; дозволяють вибудовувати лінійку різних навчальних продуктів для більш широкої аудиторії; розвивають експертизу факультету/кафедри; додають до фінансової автономії для факультету/кафедри; розширюють мережу викладачів.

Кафедра садово-паркового господарства та екології