Продовжується олімпійський тиждень

Продовжується олімпійський тиждень за участю Навчально-наукового інституту фізичного виховання та спорту.

14 вересня 2023 року з нагоди святкування Дня фізичної культури і спорту , а також в рамках Олімпійського тижня, Луганське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України разом з Луганським обласним відділенням НОК України і Навчально-науковим інститутом фізичного виховання та спорту олімпійський тиждень імені Тараса Шевченка, організували надзвичайну подію для учнів ліцею №8 м. Рубіжне Луганської області.

Гостем заходу був Микола Бараннік – провідний український спортсмен, член національної збірної команди України з пауерліфтингу, заслужений майстер спорту , срібний призер Всесвітніх ігор 2022р., рекордсмен світу, дворазовий чемпіон світу, чемпіон Європи, а також викладач кафедри олімпійського та професійного спорту НН інституту фізичного виховання і спорту Луганського національного університету імені Тараса Шевченка.

Подія була відзначена як свято фізичної активності і спорту, відкрила перед  учнівською молоддю нові горизонти і надала можливість почути історію успіху, яка надихає та підказує, що життя є багатогранним і може подарувати нам найвищі досягнення. Учасники заходу мали можливість послухати історію Миколи, який поділився власним досвідом та надихає молодь на досягнення великих цілей.

Також цього дня був організований олімпійський урок “Олімпійські чемпіони Незалежної України”.

Луганщина завжди славилася своїми спортсменами, які є невідємною частиною спортивної слави України. Імена спортсменів стають символами перемоги, сили та витримки, тому організатори заходу показали молодому поколінню приклади успішних спортсменів, які зробили неймовірні здобутки в спорті та підкреслили важливість фізичної активності та виховання духовних цінностей через спорт. Серед запрошених були бронзова призерка Олімпійських ігор Ірина Янович та директор Навчально-наукового інституту фізичного виховання та спорту Луганського національного університету імені Тараса Шевченка Олександр Дубовий.

Презентація про олімпійських чемпіонів України та призерів олімпійських ігор з Луганщини показала історії успіху та труднощі, які долали спортсмени на шляху до величезних досягнень.

Усі учасники заходу залишилися вражені інформацією, яку вони отримали під час олімпійського уроку. Організаторам вдалося довести учням необхідність цінувати працю та наполегливість, які потрібні для досягнення успіху в будь-якій справі, і наголосити, що спорт – основа здоров’я та розвитку особистості.

Ці заходи підкреслили важливість спорту та здорового способу життя для молодого покоління та його об’єднуючу силу у нашому суспільстві.

Спорт завжди був одним із засобів об’єднання нації, а Олімпійські ігри – особливим святом спорту та патріотизму. Участь у Олімпійських іграх – це завжди величезна відповідальність та почесне право. Україна може пишатися своїми спортсменами, які завоювали сотні медалей та подарували нам численні незабутні миті. Ці заходи надихнули молодь на активний спортивний спосіб життя та показали, якими можливостями наділений кожен, хто готовий працювати над собою та віддавати себе спорту.

І пам’ятайте, у здоровому тілі – здоровий дух! Дбаючи про власне здоров’я ви робите лише краще. Для перемоги і після неї нам всім знадобиться багато сил, тож турбота про себе – це не розкіш, а необхідність. Тренуйтеся та бережіть себе!