Олімпійський тиждень

У рамках Олімпійського тижня відбувся спільний захід за участю Навчально-наукового інституту з фізичного виховання та спорту ЛНУ імені Тараса Шевченка».

12 вересня 2023 року ліцей №8 міста Рубіжне Луганської області, став свідком надзвичайно цікавого  заходу, що відбувся завдяки спільним зусиллям Луганського обласного відділення  Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, Луганського обласного відділення НОК України та Навчально-наукового інституту з фізичного виховання та спорту ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка».

Всеукраїнський освітньо-пізнавальний інтерактивний проєкт НОК України «Olympic Lab» був присвячений темі «Основи бізнесу та кар’єри», який проводився з нагоди святкування Дня фізичної культури і спорту в рамках Олімпійського тижня.

Головною метою цього заходу було сприяти розумінню принципів бізнесу та кар’єри серед молоді. Це стало можливим завдяки запрошеним спікерам, які поділились своїми знаннями та досвідом.

Директор Навчально-наукового інституту з фізичного виховання та спорту ДЗ «Луганського національного університету імені Тараса Шевченка» Олександр Дубовой, розповів про важливість розвитку фізичних навичок та здорового способу життя у вирішенні життєвих завдань. Його виступ був спрямований на те, щоб надихнути молодь на активний спосіб життя та розвиток фізичних якостей.

Учасники заходу мали можливість не лише слухати цікаві лекції, але і активно брати участь у дискусіях, відповідях на запитання , що робить навчання більш ефективним і пам’ятливим.

Сучасний світ швидко змінюється і вимагає від молоді, крім професійних умінь і навичок, володіння певними особистісними якостями: відповідальністю, коммуникабельністю, націленістю на результат, вміння працювати в команді, вміння приймати рішення тощо. Це необхідно для якісного виконання професійних завдань, а собливо важливими для досягнення професійного успіху є лідерські  якості як показник найвищої професійної майстерості.

Пряме визнання важливості спорту прийшло в результаті проведення протягом останніх 25 років величезної роботи по організації і мобілізації можливостей спорту на досягнення благородних цілей – миру та розвитку, тому саме такі заходи є прикладом успішного співробітництва між освітніми та спортивними організаціями, які мають потенціал вплинути на майбутні можливості та кар’єрні шляхи учнів. Ця ініціатива є важливим етапом у підготовці молоді до майбутніх викликів і можливостей у сучасному світі.

Відділ маркетингу ЛНУ імені Тараса Шевченка.