Вступний іспит до аспірантури з математики

8 вересня на кафедрі алгебри та системного аналізу пройшов вступний іспит до аспірантури для здобувачів ступеня доктора філософії (PhD) зі спеціальності 111 «Математика».

Вперше вступний іспит на навчання за бюджетною формою навчання за спеціальністю 111 «Математика» здавали одразу дві абітурієнтки. Зустріч пройшла в онлайн форматі, з екзаменаційною комісією в повному складі. Жучок Анатолій, голова комісії, виступив зі вступним словом та побажав успіхів здобувачам. Далі абітурієнтки обрали екзаменаційні білети, в кожному з яких містилось по три запитання. На підготовку було надано півтори години, під час яких вступники знаходилися на постійному зв’язку.

Першою виступила Спорихіна Олександра з білетом під номером «1», яка після озвучення основних відповідей, відповіла і на додаткові питання членів комісії: Юрія Жучка та Олени Тоічкіної. Здобувачка освіти Гурчонок Віолетта відповіла на всі питання білету з номером «7», причому також отримала ряд додаткових запитань та уточнень.

За результатами обговорювання членами екзаменаційної комісії було надано такі оцінки: Спорихіна Олександра – 80 балів, Гурчонок Віолетта – 90 балів. Майбутні аспірантки продемонстрували високий рівень теоретичної та практичної підготовки з математики, а також готовність до опанування нових висот у науці.

Вітаємо здобувачів освіти з успішною здачею фахових вступних іспитів з математики, зичимо їм успіхів в навчанні та вдалих наукових досліджень!

За матеріалами кафедри алгебри та системного аналізу