Студентське інтерв’ю

Cтудентське самоврядування провели святкове інтерв’ю з адміністрацією та наставниками ЛНУ імені Тараса Шевченка.

Посвята у студенти – це незабутнє свято для кожного, хто вступає до університету. І хоча в умовах війни нам усім не до урочистостей і традиційних пишних святкувань, все ж Луганський національний університет імені Тараса Шевченка провів неймовірно теплу зустріч-посвяту першокурсників у студенти.

Хоча всі розуміли, що свято будь-якої миті може перервати повітряна тривога, на щастя і завдяки ЗСУ, воно відбулося спокійно і студенти-першокурсники розпочали свій шлях до нових знань вже з офіційною  Посвятою у студенти .

У цей урочистий день представники студентського самоврядування у співпраці з відділом маркетингу провели невеличке святкове інтерв’ю в стінах рідного університету з адміністрацією та своїми шановними наставниками.

Питання були різнобічні, на соціальні теми, освітні, просто з цікавості на певні погляди чи події, на які всі активно і радо відповідали у вільній манері.

Першою надала інтерв’ю ректорка ЛНУ імені Тараса Шевченка Олена КАРАМАН. Відповівши на поставлені питання і так як кореспондентом була першокурсниця, Олена Леонідівна через неї звернулася до всіх студентів університету:

«Ви маєте вчитися з потрійними зусиллями, ваші результати повинні бути блискучими. Вам будувати Україну, про яку моє покоління мріє, а ви в ній будете жити. Будь-яка справа потребує певних зусиль, певного героїзму. Ви сьогодні тут, ви в Україні, ви не обрали закордонний ЗВО, ви зараз з нами у стінах найпотужнішого провідного  університету. Це ваш патріотичний вчинок. Дякую вам.»

Така невимушена взаємодія керівництва та викладачів зі студентами є визначальною у навчальному процесі, оскільки від неї залежить психологічна атмосфера, взаємозв’язок, стосунки, тісна співпраця викладача і студента, в ході якої створюються всі умови для особистісного і творчого розвитку здобувача освіти, що надалі сприяє поліпшенню його ініціативи, комунікабельності і компетентності як майбутнього фахівця чи спеціаліста, зростає  активність та відповідальність студентської молоді, засвоюються навички організатора і керівника тощо.

Бажаємо, щоб у житті кожного викладача була можливість похвалитися позитивними змінами у житті своїх студентів, а кожному студенту було за що сказати ДЯКУЮ своїм викладачам!

Перемоги нашій державі, щоб студенти навчалися у незалежній та вільній Україні і побудували таку країну, про яку ми мріємо!

Відділ маркетингу ЛНУ імені Тараса Шевченка