Виставка НН ІКМ на Краєзнавчому артвікенді

Навчальний рік на кафедрі образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва розпочався із виставки на Краєзнавчому артвікенді.

5 вересня у флігелі Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського відбулося відкриття виставки живопису, графіки, кераміки та скульптури Луганського національного університету імені Тараса Шевченка, у рамках фестивалю Краєзнавчий артвікенд 3.0 “Український модерн”.

На виставці представлені роботи викладачів кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва: кераміка Інни Гуржій, графіка Олексія Соболевського та Тетяни Метель, живопис Миколи Болюха, скульптура Дмитра Коршунова.

На відкриття виставки завітали першокурсники кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва ЛНУ імені Тараса Шевченка, які із захопленням переглянули експозицію і надихнулись творчою енергією.

Запрошуємо полтавців та гостей міста завітати на виставку, яка буде діяти до 24 вересня 2023 року з 9:00 до 16:30.

Ласкаво просимо!

Інформаційний центр НН ІКМ