День знань в НН ІФВіС!

У навчально-науковому інституті фізичного виховання і спорту пройшли святкові заходи до Дня знань.

Більше 100 першокурсників обрали ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» для вступу за спеціальностями  «Фізична культура і спорт», «Середня освіта (Фізична культура)» та «Фізична терапія, ерготерапія», щоб через декілька років стати професіоналами з обраного фаху.

З привітальним словом та побажаннями успіхів, цілеспрямованості та впевненості в своїх силах до присутніх звернувся директор навчально-наукового інституту фізичного виховання і спорту, кандидат педагогічних наук, доцент, майстер спорту України міжнародного класу з богатирського багатоборства Олександр ДУБОВОЙ.

Олександр Володимирович також представив першокурсникам членів директорату  інституту та студентське самоврядування.

Здобувачі вищої освіти старших курсів продемонстрували новачкам відеоролик з побажаннями успішного навчального року та святкового настрою.

Святковий захід пройшов в онлайн форматі.

Вітаємо всіх викладачів та здобувачів вищої освіти з початком навчального року та бажаємо найскорішого закінчення війни й повернення у рідні домівки!!!

ВІТАЄМО зі СВЯТОМ!

Україна переможе!

Навчально-науковий інститут фізичного виховання і спорту