РАЗОВЕ ЗАСІДАННЯ СПЕЦРАДИ (Парфанович А.Я.)

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України № 44 від 12.01.2022, згідно наказу ректора ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» № 108-ОД від 25.08.2023 року створено спеціалізовану вчену раду з правом прийняття до розгляду і проведення захисту дисертації на здобуття ступеня доктора філософії Парфановича Андрія Ярославовича за спеціальністю 231 «Соціальна робота» з галузі знань 23 «Соціальна робота».

Науковий керівник: Караман Олена Леонідівна, доктор педагогічних наук, професор, ректор ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка».

Парфанович Андрій Ярославович. Соціально-педагогічні умови профілактики насильства у молодих сім’ях.

Склад разової вченої ради

Голова ради:

Юрків Ярослава Ігорівна, д.пед.н., доцент, ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка».

Рецензенти:

• Бадер Світлана Олександрівна, д.пед.н., професор, ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка», рецензія.
  • Краснова Наталія Павлівна, к.пед.н., доцент, ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка», рецензія.

Опоненти:

• Трубавіна Ірина Миколаївна, д.пед.н., професор, Харківський національний педагогічний університет імені Г. С. Сковороди, відгук.
  • Султанова Наталя Вікторівна, д.пед.н., професор, Відокремлений структурний підрозділ закладу вищої освіти «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» Миколаївський інститут розвитку людини, відгук.

Документи до захисту:

Документи з електронним підписом:

Електронна копія дисертації здобувача з текстовим шаром із накладанням електронного підпису здобувача, що базується на кваліфікованому сертифікаті електронного підпису (із використанням кваліфікованої електронної позначки часу)

Дата захисту: 24 жовтня 2023 р. об 13:00

Захист відбудеться: вул. Генерала Ляскіна, 2, ауд. 130, м. Лубни, Полтавська обл., 37500

Посилання на трансляцію захисту дисертації:

Контакти:

E-mail: mordovcevanv@gmail.com, ekovalenko2022@gmail.com