Інтерв’ю з «Вісником»

Ректорка ЛНУ Олена Караман та голова вченої ради Віталій Курило дали інтерв’ю журналісту обласного рекламно-інформаційного видання “Вісник”.

Державному закладу «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» із-за бойових дій на Луганщині довелося двічи релокуватися, тобто ВНЗ – двічі переселенець.

Луганський національний університет імені Тараса Шевченка – вищий навчальний заклад, який вже 102 роки залишається еталоном якості української освіти та успішно здійснює освітньо-дослідну та навчально-виховну діяльність, керуючись найкращими світовими й вітчизняними традиціями, сучасними принципами й новітніми тенденціями розвитку сфери освітніх послуг.

Вісім років поспіль організація освітнього процесу в університеті здійснюється в незвичайних умовах переміщення на підставі принципів мобільності, гнучкості та постійного пошуку нових ефективних форм взаємодії студентів і викладачів з метою забезпечення якості освіти.

Війна в Україні триває. Перед багатьма абітурієнтами та їх батьками постала низка гострих питань щодо обрання ВУЗу і майбутнього їх дітей.

На найпопулярніші з таких запитань ректорка Луганського національного університету Олена КАРАМАН та голова вченої ради Віталій КУРИЛО відповіли журналісту обласного рекламно-інформаційного видання “Вісник” Тамарі Бірюковій, яка в ході інтерв’ю привітала Віталія Семеновича з державною нагородою – орденом «За заслуги» І ступеню і побажала подальших успіхів в невтомній праці, спрямованій на розвиток освіти та самого університету.

З відповідями на всі запитання ви зможете ознайомитися в наступному номері газети «Вісник» або на сторінці видання в соціальній мережі Facebook https://www.facebook.com/visnyk.live

Ми впевнено крокуємо до своєї мрії – потужного, прогресивного й інноваційного Університету – освітнього, наукового та культурного центру України та Європи на теренах вільної держави!

Академічна пропозиція Луганського національного університету імені Тараса Шевченка охоплює більше 150 спеціальностей і професій.

У нашому Університеті широкий вибір спеціальностей: заклад пропонує різноманіття напрямків, що відповідають сучасним вимогам ринку праці.

У нас досвідчені викладачі: фахівці вишу з великим досвідом готові поділитися знаннями та допомогти кожному студенту розвиватися.

Все, що від Вас вимагається – це прагнення до знання, завзяття, активність, бажання розвиватись та зростати професійно і особистісно!

Час ще є! Додатковий набір триватиме до 30 листопада 2023 року. Чекаємо на кожного із вас і запевняємо, що

НАША ОСВІТА – ГАРАНТІЯ ВАШОГО УСПІХУ!

Сайт Вуза: https://luguniv.edu.ua/?page_id=92728

email: lnu.priymalnakomisia.27@gmail.com