Зустріч-тренінг від The Lego Foundation

Асистенти навчально-наукового інституту педагогіки і психології взяли участь у зустрічі-тренінгу від The Lego Foundation в Україні.

28–29 серпня 2023 р. асистенти навчально-наукового інституту педагогіки і психології, Карина Борисенко і Катерина Коваленко, взяли участь у координаційній зустрічі-тренінгу за ініціативи The LEGO Foundation в Україні для представників закладів вищої освіти (м. Київ).

Метою зустрічі-тренінгу було ознайомлення викладачів ЗВО України з особливостями впровадження в освітньо-професійні програми за спеціальностями «Дошкільна освіта» та «Початкова освіта» навчальних дисципліни та спецкурсів «Гра у закладах дошкільної освіти: цілісний погляд, системний підхід», «Діяльнісний підхід у початковій школі», «Педагогіка гри у закладах дошкільної освіти», «Діяльнісне навчання у Новій українській школі». Особливу увагу було приділено таким актуальним темам як: «Основи соціально-емоційного навчання», «Соціальне-емоційне навчання за програмою «Веселі друзі»», «Проведення цікавих ранкових зустрічей», «Становлення The LEGO Foundation в Україні» та ін.

Родзинкою тренінгу було його проведення в різних форматах та локаціях.

Учасники заходу отримали неймовірне задоволення від тренінгу, познайомились з колегами й установили дружні зв’язки, здобули нові знання й уміння, отримали натхнення перед початком нового навчального року, повернулись до своїх закладів освіти з бажанням втілювати нові ідеї в життя.

Висловлюємо щиру вдячність організаторам координаційної зустрічі-тренінгу за можливість взяти участь у такому цікавому й корисному заході, сподіваємось на подальшу тісну співпрацю.

За інформацією навчально-наукового
інституту педагогіки і психології