ДО УВАГИ ВСТУПНИКІВ!

Факультет української філології та журналістики оголошує додатковий набір на контракт для здобуття першого (бакалаврського) рівня вищої освіти. Вступ з 4 до 15 вересня 2023 р.

Пропонуємо опанувати особливо актуальну в наш час кваліфікацію фахівця-словесника, що забезпечить вам гідне місце на ринку праці сучасної України.

Запрошуємо на другий курс тих, хто бажає здобути ще одну вищу освіту на основі диплома бакалавра за спеціальністю 014.01 СЕРЕДНЯ ОСВІТА. УКРАЇНСЬКА МОВА І ЛІТЕРАУРА:

денна й заочна форма навчання за освітньо-професійною програмою «Українська мова і література»;

денна форма навчання за освітньо-професійною програмою «Українська мова і література. Мова і література (англійська)».

Будемо раді бачити на першому курсі також тих, хто здобув повну загальну середню освіту (ПЗСО).

Зацікавлених у професійному опануванні української філології й технологій українськомовного інформаційного контенту запрошуємо навчатися на основі пової загальної середньої освіти (ПЗСО) за спеціальністю 035.01 ФІЛОЛОГІЯ. УКРАЇНСЬКА МОВА ТА ЛІТЕРАТУРА. ЛІТЕРАТУРНЕ РЕДАГУВАННЯ ТА СТВОРЕННЯ КОНТЕНТУ.

Бажаємо вам успіхів, шановні вступники!

Факультет української філології та журналістики