ПЕРШИЙ ВЕБІНАР УКРАЇНСЬКИХ НАУКОВЦІВ-ВИПУСКНИКІВ ПРОГРАМИ ІМ. ФУЛБРАЙТА

30 серпня 2023 р. о 16.00 відбудеться перший вебінар українських науковців-випускників Програми ім. Фулбрайта для представників переміщених ЗВО.

Запрошуємо науково-педагогічних працівників університету взяти участь у вебінарі.

Тема: «Сервіси та застосунки цифрової науки для життєвого циклу наукових досліджень».

Анотація: Основні тенденції в царині цифрової та відкритої науки, відкритих даних, відкритого доступу, зміни наукової комунікації, а також відповідних сервісів та ресурсів, які можуть бути корисні як університетам у їхніх дослідницьких стратегіях, так і дослідникам на всіх етапах життєвого циклу дослідження.

Спікер: Тетяна Ярошенко, керівниця Центру наукометрії та цифрової підтримки досліджень, Національний університет «Києво-Могилянська академія», м. Київ.

Реквізити для підключення до вебінару:

Passcode: 837276

Прохання до учасників при підключенні до вебінару обов’язково використовувати своє повне ім’я, прізвище та абревіатуру назви ЗВО.

Обмежень щодо кількості учасників вебінару немає, попередня реєстрація не потрібна.