«Богатирські ігри-2023»

26-27 серпня в Києві відбувся відкритий чемпіонат міста з богатирського багатоборства серед аматорів та професійних атлетів «Богатирські ігри-2023».

У змаганнях взяли учать стронгмени зі всієї України та команда силачів з Естонії.  Турнір організований Департаментом молоді та спорту Київської міської державної адміністрації та Федерацією найсильніших атлетів України і перетягування канату.

Абсолютним переможцем турніру став Роман ГРЕКОВ, здобувач вищої освіти другого магістерського рівня навчально-наукового інституту фізичного виховання і спорту, спеціальність «Середня освіта, фізична культура». Роман Греков є членом національної збірної команди Україні і через два тижні вирушає в Литву для участі у  чемпіонаті Європи.

Успішно виступив і Володимир САВАСТЬЯНОВ, магістрант навчально-наукового інституту фізичного виховання і спорту, спеціальність «Фізична культура і спорт», зайнявши 5-те місце.

Головний рефері змагань «БОГАТИРСЬКІ ІГРИ – 2023»  був суддя  міжнародної категорії,  директор навчально-наукового інституту  фізичного виховання і спорту, бронзовий призер чемпіонату Європи-2023 з богатирської тяги  Олександр ДУБОВОЙ.

Дякуємо організаторам за захід!

Величезна подяка та низький уклін ЗСУ за можливість проводити спортивні заходи, які сприяють формуванню здорового способу життя, вихованню здорових, всебічно розвинених, патріотично налаштованих молодих громадян нашої країни!

Вітаємо спортсменів з перемогою та бажаємо  подальших успіхів!!!

Навчально-науковий інститут  фізичного виховання і спорту