Вступна кампанія триває

Вступна кампанія до Луганського національного університету імені Тараса Шевченка активно триває!

Консультативні центри ЛНУ імені Тараса Шевченка, створені Приймальною комісією, продовжують працювати та надавати інформаційну підтримку абітурієнтам щодо особливостей вступної кампанії.

Чекаємо Вас за адресою: м. Лубни, вул. Генерала Ляскіна, 2 (ЗОШ № 10), м. Лубни, пл. Вокзальна, 7, де представники Приймальної комісії Луганського національного університету імені Тараса Шевченка нададуть всебічну допомогу щодо вступу-2023.

Також можна зателефонувати особисто відповідальному секретарю Приймальної комісії, який проінформує Вас з будь-яких питань за номером телефону: 095 105 60 05.

Усю потрібну інформацію щодо перебігу вступної кампанії можна дізнатися на сайті luguniv.edu.ua ЛНУ імені Тараса Шевченка у вкладці «ВСТУПНИКАМ» за посиланням https://luguniv.edu.ua/?page_id=4271.

Не зволікайте! Час ще є!

Зробіть правильний вибір і приходьте за якісною освітою, яку ви можете отримати саме в Луганському національному університеті імені Тараса Шевченка, бо ми впевнені, що

НАША ОСВІТА – ГАРАНТІЯ ВАШОГО УСПІХУ!