28 липня – ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ

День Української Державності – це день, який нагадує нам, що ми вільні, єдині та незалежні. Як засвідчила вся наша багатостолітня історія, минуле і сучасне — ще нікому, жодній імперії зла не вдалося позбавити українців відчуття гідності, нестримного прагнення до свободи, самостійності та власної державності.

Українська Державність була, є і буде! Ми постійно вчимося і щоразу стаємо сильнішими у своїх переконаннях, щоразу — рішучішими у відстоюванні права на власну Державу Україна.

Нехай День української державності об’єднає українців по всьому світу, щоб їх ідентичність сприяла процвітанню України і щоб кожен українець жив, навчався, працював у своїй країні, розвивався на своїй землі.

У День Української Державності ми схиляємо голови перед усіма Захисниками і Захисницями України, перед всіма борцями за Україну впродовж цілих поколінь, які жертвували найціннішим — своїм життям і свободою, щоб ми були вільні.

Тільки спільними зусиллями на благо України ми зможемо збудувати сильну європейську державу.

З Днем української державності!

Відділ маркетингу ЛНУ імені Тараса Шевченка