Приймальна комісія – місце першого враження від університету

Багато абітурієнтів подають документи до Луганського національного університету імені Тараса Шевченка онлайн, інші звертаються до пунктів Приймальної комісії особисто.

Є такі, що вже визначилися зі спеціальністю чи факультетом для вступу, але є й такі, що вагаються, на яку саме спеціальність вступати і потребують кваліфікованої консультації.

Звісно, що вступ до ЗВО є досить стресовим фактором для підлітків та їхніх  батьків, адже діти та дорослі розуміють відповідальність вибору, відчувають тривожність щодо успішності вступної кампанії. Іноді вони приходять  розгублені, схвильовані, сповнені емоцій та переживань. Тож наші консультанти  вміло скеровують процес спілкування з майбутніми абітурієнтами. Вони несуть відповідальність не тільки за вступну кампанію, але й за самих вступників, за непередбачувані ситуації, що можуть  трапитися, налагоджують комунікацію довірливих стосунків, стають «місцевим ксероксом», «довідковою», психологом тощо.

Наші представниці консультативних центрів розуміють, що Приймальна комісія – це місце першого враження від Університету, тому вони завжди:

• будуть на боці вступника, підтримають його задля забезпечення максимального успіху при вступі;
  • дадуть висловитися вступнику та почують, обговорять всі «за» і «проти» задля його змотивованості;
  • проаналізують емоції вступника і запевнять, що вони виправдані зараз та зрозумілі задля його впевненості і спокою;
  • позитивно налаштують вступника задля його ж позитивного мислення і легкого подолання перешкод;
  • будуть уболівальником вступника, порадником задля його рішучості і віри у свої сили;
  • вкажуть вступнику на можливості і переваги вступу в Університет задля налаштування його професійного орієнтиру;
  • при потребі, нададуть інші рекомендації, дотримуючись всіх норм прийому вступної кампанії, задля планування подальших дій вступника.

Консультативні центри ЛНУ імені Тараса Шевченка, створені Приймальною комісією, продовжують надавати інформаційну підтримку абітурієнтам щодо особливостей вступної кампанії та здійснюють прийом документів від абітурієнтів різних категорій.

Чекаємо Вас за адресою: м. Лубни, вул. Генерала Ляскіна, 2 (ЗОШ № 10), м. Лубни, пл. Вокзальна, 7, де  представники Приймальної комісії Луганського національного університету імені Тараса Шевченка нададуть всебічну інформаційну підтримку та допомогу.

Також можна зателефонувати особисто відповідальному секретарю Приймальної комісії Вікторії Сергіївні Володавчик, яка проінформує Вас з будь-яких питань вступної кампанії-2023 за номером телефону: 095 105 60 05 .

Усю потрібну інформацію щодо перебігу вступної кампанії можна дізнатися на сайті luguniv.edu.ua ЛНУ імені Тараса Шевченка у вкладці «ВСТУПНИКАМ» за посиланням https://luguniv.edu.ua/?page_id=4271.

Зробіть правильний вибір і приходьте за якісною освітою, яку ви можете отримати саме в Луганському національному університеті імені Тараса Шевченка, бо ми впевнені, що НАША ОСВІТА-ГАРАНТІЯ ВАШОГО УСПІХУ!

Відділ маркетингу ЛНУ імені Тараса Шевченка