Слова співчуття

Слова співчуття рідним та близьким з приводу загибелі магістранта навчально-наукового інституту педагогіки і психології, Захисника України

Колектив Луганського національного університету імені Тараса Шевченка глибоко сумує з приводу загибелі Юрія ЛЕТНЯКА, магістранта спеціальності «Соціальна робота. Соціальна педагогіка. Практична психологія» навчально-наукового інституту педагогіки і психології, психолога групи кадрового забезпечення служби поліції «Тернопіль».

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким. Сумуємо разом з Вами… Сил та витримки Вам.

Юрій ЛЕТНЯК завжди міг підтримати кожного і допомогти, мав добре серце, був чуйним, сильним, мудрим, надійним. Він назавжди залишиться в наших серцях.

НИЗЬКИЙ УКЛІН ЗА МУЖНІСТЬ!
ВІЧНА І СВІТЛА ПАМ’ЯТЬ ГЕРОЮ!

Колектив ЛНУ імені Тараса Шевченка