Бронзова нагорода Олександра Дубового

Бронзова нагорода директора навчально-наукового інституту фізичного виховання і спорту Олександра Дубового.

Директор навчально-наукового інституту фізичного виховання і спорту ДЗ «Луганський національний університет імен Тараса Шевченка» Олександр Дубовой, у складі національної збірної команди  України, продовжує серію переможних виступів на міжнародній арені.

Так, 21-22 липня у Батумі (Грузія) на Кубку Європи з багатирського багатоборства, стронгмен із Кремінної, майстер спорту України міжнародного класу Олександр Дубовой виборов бронзову нагороду в богатирській тязі в категорії 40+.

Богатирське багатоборство – визнаний в Україні вид спорту на офіційному рівні. І не зважаючи на тяжкі часи та перешкоди, українські силачі доводять, що розвиток богатирського багатоборства у нашій країні продовжується, змагання проводяться, а влада, відповідальний бізнес та небайдужі люди роблять усе можливе для підтримки спорту.

Богатирська тяга – це класична вправа богатирського багатоборства, багатофункціонального і видовищного виду спорту, який налічує близько 50 вправ. Офіційні змагання проводяться як в окремих вправах, так як цей Кубок Європи, так і в класичному форматі, що включають суму п’яти вправ. У богатирському багатоборстві кожне завдання поставлене так, аби учасники продемонстрували свою готовність сперечатися з силою тяжіння, піднімаючи колосальну вагу. Переможець визначається за сумарною кількістю очок, набраних у всіх вправах.

А наших богатирів попереду чекає найголовніший турнір року – командний чемпіонат світу, який відбудеться у жовтні цього року у Парижі, де стронгмени будуть змагатися за звання «Найсильніша нація у світі».

Бажаємо нашим силачам вдалих стартів та справедливої спортивної конкуренції!!!

ВІТАЄМО ОЛЕКСАНДРА ВОЛОДИМИРОВИЧА З УСПІХОМ!!!

Навчально-науковий інститут фізичного виховання і спорту