Участь у робочому засідaнні із проблем інформатизації Луганської області

Представники університету Геннадій Могильний та Микола Семенов взяли участь у засіданні науково-технічної ради регіональної програми і проєкту інформатизації Луганської області.

З метою розробки регіональної програми й проєкту інформатизації Луганської області головою обласної державної адміністрації – начальником обласної військової адміністрації Артемом Лисогором 10 липня 2023 була створена науково-технічна рада регіональної програми і проєкту інформатизації Луганської області.

Основними завданнями Ради є:

– аналіз сучасного стану інформатизації в області, підготовка пропозицій та рекомендацій для голови облдержадміністрації щодо формування та реалізації політики інформатизації в області, стратегії розвитку інформатизації усіх сфер суспільного життя;

– розроблення пропозицій щодо стратегічних цілей, основних принципів та пріоритетних напрямів Програми, очікуваних наслідків її реалізації;

– надання рекомендацій голові облдержадміністрації щодо прийняття відповідних рішень необхідних для формування та виконання Програми;

– погодження концепції Програми, здійснення її коригування в разі необхідності;

– розгляд проєкту Програми та його схвалення.

Від ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» до Ради увійшли Геннадій Могильний, директор навчально-наукового інституту фізики, математики та інформаційних технологій, кандидат технічних наук, доцент та Микола Семенов, завідувач кафедри інформаційних технологій та систем, кандидат педагогічних наук, доцент.

18 липня 2023 вони взяли участь  у робочому засіданні науково-технічної ради, в ході якої обговорювались мета і основні етапи розробки Програми Інформатизації Луганської області, було представлено оцінку рівня інформатизації Луганської області станом на 01.02.22 та 01.05.23, а також було напрацювано ідеї для плану заходів для Регіональної Програми Інформатизації на 2023-25 роки.