Вступна кампанія 2023 триває!

Незважаючи на обмеження, викликані воєнним станом в Україні, вступна кампанія 2023 у ЛНУ імені Тараса Шевченка триває і проходить за планом.

Багато вступників беруть у ній  участь дистанційно, а для тих, хто приходить в Університет особисто, створено всі умови для безпечного отримання консультацій та складання вступних випробувань.

Як і минулого року, до ЛНУ імені Тараса Шевченка вступають випускники загальноосвітніх шкіл, фахових коледжів та особи, які вже мають певний рівень вищої освіти.

Консультативні центри Університету, створені Приймальною комісією, продовжують надавати інформаційну підтримку абітурієнтам щодо особливостей вступної кампанії 2023 та здійснюють прийом документів від абітурієнтів різних категорій.

Впродовж минулих тижнів вступники проходили у нашому Університеті вступні випробування у формі співбесід, творчих конкурсів й мали можливість одразу або протягом двох днів дізнатися про свої результати. Оприлюднення офіційних рейтингових списків вступників відбудеться 26 липня 2023 року.

Процес вступної кампанії в Університеті відбувається згідно з усіма безпековими нормами.

Консультативні центри Приймальної комісії Луганського національного університету імені Тараса Шевченка продовжують надавати вступникам всебічну інформаційну підтримку, найпоширеніші запитання від абітурієнтів та їх батьків стосуються правильності подачі заяв на співбесіду, додання пільг та копій документів у електронному кабінеті вступника, необхідної кількості балів для участі у конкурсному відборі та інше.

Усю потрібну інформацію щодо перебігу вступної кампанії можна дізнатися на сайті ЛНУ імені Тараса Шевченка у вкладці «ВСТУПНИКАМ» за посиланням https://luguniv.edu.ua/?page_id=4271 .

Адреса: м. Лубни, вул. Генерала Ляскіна, 2 (ЗОШ № 10), м. Лубни, пл. Вокзальна, 7.

Наша команда чекає на кожного із вас на денну, заочну, дистанційну, змішану форми навчання в Луганському національному університеті імені Тараса Шевченка в містах Полтава, Лубни, Миргород, Чорноморськ!

095 105 60 05 – Приймальна комісія.

І пам’ятайте: НАША ОСВІТА-ГАРАНТІЯ ВАШОГО УСПІХУ!

Відділ маркетингу ЛНУ імені Тараса Шевченка