Вручення дипломів

14 липня в ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» на факультеті іноземних мов відбулись урочистості з нагоди вручення дипломів бакалавра.

52 здобувача освіти виконали індивідуальний план і успішно склали державні іспити. З них 12 – за ОП 014.02 Середня освіта. Мова і література (англійська); 6 – за ОП 014.02 Середня освіта. Мова і література (німецька, англійська); 3 – за ОП 014.02 Середня освіта. Мова і література (французька, англійська); 5 – за ОП 014.02 Середня освіта. Мова і література (іспанська, англійська); 15 – за ОП 035.069 Філологія. Східні мови та літератури (переклад включно). Мова і література (китайська, англійська);  4 – за ОП 035.069 Філологія. Східні мови та літератури (переклад включно). Мова і літератур (японська, англійська); 15 – за ОП 035.041 Філологія. Германські мови та літератури (переклад включно). Переклад (англійська, китайська).

Частина студентів, які знаходяться в Полтаві, змогли підійти на очне вручення, інші – зможуть отримати дипломи в зручний для них час.

Привітати випускників прийшли друзі, батьки, керівництво факультету, викладачі. Дехто, на жаль, зміг привітати випускників тільки в онлайн режимі. Перед випускниками виступила ректорка університету– Олена Леонідівна Караман. Вона побажала всім успішної реалізації в житті, наголосила на якості отриманих дипломів і важливості подальшого її продовження.  В.о. декана факультету – Вікторія Ігорівна Дмитренко – наголосила на важливих якостях випускників, які за чотири роки навчання змогли достойно пережити багато труднощів і несподіваних поворотів долі. Щирі побажання позитивних звершень прозвучали від професорсько-викладацького складу факультету.

Любі випускники! Віват вам! Завжди пам’ятайте, що ви – найкращі й закінчили найкращий ВНЗ в Україні!

Факультет іноземних мов