Призове місце

Здобувач вищої освіти НН ІФВС Кирило Іванов посів 2 місце у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт.

Вітаємо здобувача вищої освіти 4 курсу спеціальності «Середня освіта (Фізична культура)» навчально-наукового інституту фізичного виховання і спорту Кирила Іванова (науковий керівник доцент, завідувач кафедри теорії та методики фізичного виховання  Олена Отравенко) із зайнятим 2 місцем у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт «Особистість–суспільство–війна: суспільно-політичні, психологічні, соціокультурні аспекти» (номінація: психологічні студії), який проходив у Хмельницькому національному університеті. Загалом, за напрямом студії було надіслано 45 студентських наукових робіт з 21 закладу вищої освіти України.

На підсумковій науково-практичній конференції (4.07.23 р.) було представлено результати кращих робіт обдарованої студентської молоді України, які активно продовжують займатися науковою роботою навіть в умовах воєнного стану. Кирило Іванов успішно захистив наукову роботу на тему: «Вплив рухової активності на психічне здоров’я дітей з обмеженими можливостями під час воєнного стану» та продемонстрував високий рівень підготовки.

Колектив Державного закладу «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка», директорат навчально-наукового інституту фізичного виховання і спорту, викладачі кафедри теорії та методики фізичного виховання висловлюють щиру подяку організаторам Конкурсу та бажають усім творчої наснаги й подальших наукових звершень!

Мирного неба та скорішої Перемоги!

За інформацією НН ІФВС