Участь у засіданні Спілки ректорів ЗВО України

13 липня голова вченої ради Віталій Курило, ректор Олена Караман та в.о. голови студентського самоврядування Анна Берендяєва взяли участь у засідання ГО «Спілка ректорів закладів вищої освіти України».

Під час засідання обговорювались підсумки складання національного мультипредметного тесту (НМТ), єдиного вступного іспиту (ЄВІ), єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ) та формування державного замовлення на 2023 рік. Також говорили про співпрацю з органами студентського самоврядування.

Центральним питанням засідання Спілки стало обговорення спільної декларації Громадської організації «Спілка ректорів закладів вищої освіти України» та голів студентського самоврядування України «Про співпрацю заради досягнення перемоги та миру, європейської інтеграції та післявоєнної відбудови України». Керівники та студентські лідери закладів вищої освіти України висловили спільне бажання щодо поглиблення співпраці щоодо підвищення якості освіти та дослідницьких процесів, поліпшення практичного навчання, співпраці з бізнесом, посилення міжнародних зв’язків, інтеграції із ЗВО Європейського Союзу, США та інших країн, спільної діяльності із захисту соціальних прав молоді, допомоги студентству у важкий воєнний час.

Домовлено про проведення постійних консультацій, спільне обговорення гострих проблем сьогодення, координацію зусиль з відбудови України, допомозі мешканцям постраждалих територій, сприяння юнакам і дівчатам у працевлаштуванні, пошуку свого місця в державі та ін.

Загалом засідання виявилося дуже конструктивним та прогресивним.

Разом прямуємо до Перемоги!

Інформаційний центр
органів студентського самоврядування