Розпочалися творчі конкурси в НН ІКМ

В навчально-науковому інституті культури  і мистецтв завершився перший день творчих конкурсів.

7 липня розпочалися творчі конкурси в навчально-науковому інституті культури  і мистецтв ЛНУ імені Тараса Шевченка. В цьому році творчий конкурс складається з одного туру. Метою творчого конкурсу є виявлення обдарованих абітурієнтів, які виявлять бажання вступити на творчу спеціальність та володіють здібностями та нахилами, котрі дозволяють здійснювати професійну роботу в конкретній мистецькій галузі.

На спеціальності 021 «Аудіовізуальне мистецтво та виробництво» абітурієнтам потрібно було прочитати на камеру запропонований текст інформаційного характеру, демонструючи вільне володіння українською мовою, вміння та навички дотримання орфоепічних, лексичних та граматичних норм усного мовлення, донести головну думку тексту.

На вступному випробуванні з живопису на спеціальності 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» вступник має виконати з натури етюд натюрморту з предметів побуту на тлі драпіровки із виконанням вимог щодо академічної роботи на виявлення кольору, форми, фактури та гармонійного розташування елементів зображення у форматі аркуша.

Метою творчого конкурсу на спеціальності 022.01. «Графічний дизайн» є перевірка навичок і знань абітурієнтами основних закономірностей побудови конструкції предметів, їх композиційного розміщення на площині аркушу паперу, вияв пропорційних співвідношень і моделювання форми, передача та виявлення освітлення, тоновий розбір, передача взаємозв’язку між предметами, цілісної характеристики натюрморту. Абітурієнти мають виконати рисунок натюрморту групи простих геометричних тіл на фоні драперії.

Реєстрація на творчі конкурси триває!

Реєстрація заяв на творчі конкурси (бюджет) – з 3 липня по 10 липня (до 18:00), на контракт – з 3 липня по 25 липня до 18:00.

Творчі конкурси проводяться: на бюджет, контракт – з 7 липня по 18 липня; виключно на контракт – з 7 липня по 31 липня.

Для довідок: 050 943 92 57, 066 014 39 20

Ходімо до мрії з нами!