ЛНУ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ

«Вас запрошує на навчання величний і стійкий лідер науки в Україні – Державний заклад «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка».

З 2022 р. університет відновив і продовжує освітній процес з використанням різних засобів дистанційного (змішаного) навчання у м. Чорноморськ Одеської області, у містах Полтава, Миргород, Лубни Полтавської області.

Базовий навчальний заклад здійснює підготовку кваліфікованих фахівців за всіма освітніми (освітньо-науковими) рівнями та науковими ступенями – бакалавр, магістр, доктор філософії, доктор наук, підвищення кваліфікації.

Прийом та зарахування до університету здійснюється базовим навчальним закладом, його відокремленими структурними підрозділами та відокремленим підрозділом. Нині освітній процес забезпечується всіма структурними підрозділами університету:

▪ навчально-науковий інститут педагогіки і психології;
▪ навчально-науковий інститут торгівлі, обслуговуючих технологій та туризму;
▪ навчально-науковий інститут фізичного виховання і спорту;
▪ навчально-науковий інститут економіки та бізнесу;
▪ навчально-науковий інститут фізики, математики та інформаційних технологій;
▪ навчально-науковий інститут культури та мистецтв;
▪ навчально-науковий інститут історії, міжнародних відносин і соціально-політичних наук;
▪ навчально-науковий інститут публічного управління, адміністрування та післядипломної освіти;
▪ факультет іноземних мов;
▪ факультет української філології та журналістики;
▪ факультет природничих наук.

6 фахових коледжів випускають фахових молодших бакалаврів, а ВП «Регіональний центр професійної освіти ЛНУ імені Тараса Шевченка» (Старобільське, Рубіжанське, Кремінське відділення) готує кваліфікованих робітників.

Освітня пропозиція Луганського національного університету імені Тараса Шевченка охоплює близько 250 спеціальностей, освітніх програм та професій.

Луганський національний університет імені Тараса Шевченка – флагман вищої освіти України, ініціатор та провідник освітніх реформ, форпост українства на крайньому сході держави!

Консультаційний пункт ЛНУ імені Тараса Шевченка знаходиться за адресою: вул. Спортивна, 10 Центр позашкільної освіти Чорноморської міської ради

Контактні телефони: приймальна комісія 0 (50) 297 10 03;

0(50) 987 29 51; 0 (93) 646 11 65.»

Олександр Явиренко, м. Чорноморськ.