ВСТУПНА КАМПАНІЯ ВІД ННІПУАПО

Успіх реформування публічної влади в Україні, розвитку освітньої сфери значною мірою залежить від наявності кваліфікованих управлінських кадрів!

Навчально-науковий інститут публічного управління, адміністрування та післядипломної освіти ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» запрошує на навчання до магістратур управлінських спеціальностей:

спеціальність 281 «Публічне управління та адміністрування», освітні програми:

• «Територіальне управління та місцеве самоврядування»,
  • «Кадровий менеджмент»,
  • «Соціальна сфера»).

спеціальність 073 «Менеджмент» освітня програма «Управління навчальним закладом».

• Бюджетні місця!
  • Помісячна оплата на контракті!
  • Дистанційний вступ та подача документів!
  • Без обмежень за віком та статтю!
  • За 1 рік і 4 місяця навчання Ви отримуєте диплом ЄВРОПЕЙСЬКОГО зразка на управлінську спеціальність.

Спрощений вступ на контракт на базі дипломів «спеціаліст», «магістр» – без іспитів, тільки за мотиваційним листом!

Спрощений вступ на бюджет на базі дипломів «спеціаліст», «магістр» – складання іспитів на базі Університету!

За останні 10 років наш Університет займає з 4-го по 6-е місце у рейтингу серед 112 закладів вищої освіти, які здійснюють підготовку зі спеціальності «Публічне управління та адміністрування» в Україні та підготував близько 1000  публічних службовців та керівників освітніх установ, які працюють в органах виконавчої влади та місцевого самоврядування, закладах освіти у різних областях України.

Контакти:

Приймальна комісія: +380951056005

Директорат: +380502971003

Адреси приймальної комісії:

м. Лубни, вул. Генерала Ляскіна, 2,
м. Лубни, пл. Вокзальна, 7.

Консультаційні центри:

м. Лубни: вул. Генерала Ляскіна, 2,
м. Полтава: вул. Соборності, 64 ж, кім. 4.6
м. Полтава: вул. Коваля, 3, ауд. 400 та 545а (на базі Полтавського ун-ту економіки та торгівлі)
м. Миргород: вул. Старосвітська 52/15 (на базі спеціалізованої школи)

E-mail: nnipuapo@gmail.com,
ipodn@ukr.net,
lnu.priymalnakomisia.27@gmail.com

НАША ОСВІТА ГАРАНТІЯ ВАШОГО УСПІХУ!