Старт вступної кампанії 2023 у м. Миргород

1 липня розпочалась робота консультативного пункту приймальної комісії та приймальних комісій структурних підрозділів університету, розташованих у м. Миргород.

1 липня 2023 розпочав свою роботу консультативний пункт приймальної комісії ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» в роботі якого приймають учать представники структурних підрозділів, яких приютила гостина Миргородщина: факультет природничих наук, інститут фізики, математики та інформаційних технологій, інститут економіки та бізнесу. А також розпочали свою роботу приймальні комісії Брянківського фахового коледжу та ВСП «Рубіжанський фаховий коледж».

Чекаємо усіх охочих за адресом м. Миргород: вул. Старосвітська 52/15 (на базі спеціалізованої школи), де можливо отримати консультації, щодо реєстрації електронних кабінетів, подачі заяв, пільг для вступу та будь які інші питання пов’язані з вступною кампанією.